KISMİ YÖNETİCİLİK PAKETİ

Apartman yöneticiliği, site yöneticiliği, kısmi yöneticilik, apartman yönetimi, profesyonel apartman yöneticiliği

TOSAT Danışmanlık olarak apartman ve site sakinlerinin yükünü en aza indirgemek için, ŞEFFAFLIK ilkemizden ödün vermeden profesyonel apartman yönetimi, profesyonel site yönetimi ve de profesyonel iş merkezi yönetimi hizmetlerini sunuyoruz.

APARTMAN YÖNETİMİ TEKLİFİ ALIN

Kısmi Yöneticilik Paketi

Kısmi Yöneticilik paketinde yönetici sorumluluğu apartmanınız yöneticisine aittir, şirketimiz aşağıda belirtilen konularda hizmet sunacaktır:

–  İşletme projesi hazırlanarak yöneticiye sunulacaktır.

– Gelir ve giderler düzenli olarak işletme defterine işlenecektir.

–  Evrak ve faturalar dosyalanacak, gerekli ödemelerin zamanında yapılması sağlanacaktır.

–  Aylık gelir ve gider listeleri yöneticiye sunulacaktır.

–  Apartmanınızdaki görevlilerin SGK işlemleri yapılarak primlerin zamanında yatırılması sağlanacaktır.

–  Borç yükümlülüklerini yerine getirmeyen kat malikleri konusunda anlaşmalı hukukçumuz tarafından destek sağlanacaktır.

–  Apartmanınızda yapılacak olan bakım onarım gibi hizmetler için istenildiğinde teklif alınacak, teknik destek sağlanacaktır.

İŞLETME PROJESİ HAZIRLANMASI 100%
GELİR ve GİDER İŞLENMESİ 100%
EVRAK ve FATURA DÜZENLENMESİ 100%
ÖDEMELERİN DÜZENLİ OLARAK YAPILMASI 100%
APARTMAN GÖREVLİLERİNİN PRİMLERİNİN YATIRILMASI 100%
AVUKATLIK HİZMETLERİ 100%
BAKIM, ONARIM vb. TEKLİF ALINMASI 100%

Apartman Yöneticiliği ve Site Yöneticiliği

Apartman yöneticiliği, site yöneticiliği ve iş merkezi yöneticiliği hizmetleri veren TOSAT Danışmanlık’ın resmi blog sitesi olan ApartmanYoneticim.net adlı web sitesinde, apartman yöneticiliği ve site yöneticiliği ile ilgili yazıların ilginizi çekeceğini umuyoruz. Ayrıca apartmanınız veya siteniz için profesyonel yöneticilik hizmetleri almak ve fiyatlarımız konusunda bilgi edinmek istiyorsanız TEKLİF AL sayfamıza gidebilir ve formu bize yollayarak en kısa süresi içerisinde teklif alabilirsiniz.

Apartman yöneticiliği ve site yöneticiliği hizmetlerini ŞEFFAFLIK ilkesinden ödün vermeden sunan TOSAT Danışmanlık’a ulaşmak için (0216) 347 00 06 ‘yı arayabilir veya mail@apartmanyoneticim.com ‘a e-posta gönderebilirsiniz.