İstanbul İlçe Haberleri

Eylül 2013 – İstanbul İlçe Haberleri

İstanbul İlçe Haberleri

Profesyonel Apartman Yönetimi ve Profesyonel Site Yönetimi hizmetleri sunan TOSAT Danışmanlık’a 0216 347 00 06 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

4 Eylül 2013 tarihi itibariyle önemli İstanbul İlçe Haberleri:

Başakşehir: Otogar – Bağcılar – Başakşehir – Olimpiyatköy metro hattına Başakşehir’in çeşitli bölgelerinden ring seferleri başlamış bulunmaktadır. Ring seferleri 12 farklı bölgeden hareketle metroya ulaşıyor. Yaklaşık 22 kilometre uzunluğundaki metroya ulaşım kolaylaşmış olup, bölgenin ulaşım sorununu bir nebze de olsa azalmıştır.

Beşiktaş: Gayrettepe Metro İstasyonu ile Zincirlikuyu Metrobüs Durağı yapılan bir tünelle birbirine bağlandı. 906 metre olan tünelde 11 adet asansör bulunmakta. Tünel 2 Eylül 2013 tarihinde hizmete alındı.

Kadıköy: Ofisimizin de bulunduğu Bahariye Caddesi renklendi. İlk olarak Cihangir’de başlayan “BOYAMA” etkinlikleri, Kadıköy ilçesinin en popüler caddelerinden biri olan Bahariye Caddesi‘nde devam ediyor.

Ümraniye: Ümraniye Belediyesi Meslek Edindirme Kurslarında makine nakışı, el sanatları, cam süsleme, Rize bezi yapımı (feretiko), minyatür ve daha nice kurslara katılabilir, uzman hocalardan alacağınız eğitimle geçmişten gelen çeşitli kültürü, gelecek nesillere aktarabilir aynı zamanda da meslek sahibi olabilirsiniz.

Üsküdar: Üsküdar’da tarihi binalar restore ediliyor. Üsküdar’da tarihi önem taşıyan ve restore edilmeye başlanılan  binalar arasında Nalçacı Dergahı, Çamlıca Mehmet Efendi Tekkesi, Dıvıtçılar Sıbyan Mektebi ve Çeşmesi, Eski Fransız Okulu, Kaymakçı Tekkesi ve Burhan Felek Bey Köşkü de var.


Profesyonel Apartman Yönetimi ve Profesyonel Site Yönetimi hizmetlerimiz için TEKLİF ALIN

Bizi 0216 347 00 06 ‘dan arayabilir veya mail@apartmanyoneticim.com ‘a e-posta atarak ulaşabilirsiniz.