FORUM

Site Yönetim, Apartman Yönetim, Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Site Yöneticiliği, Profesyonel Apartman Yönetimi, Profesyonel Site Yönetimi

Welcome Guest 

Başlığı Göster/Sakla

Hoşgeldiniz Üyelik

Sayfalar [1]
Author Topic: TOSAT Danışmanlık
tahirselcu-
k28
Administrator
Posts: 24
Permalink
Gönder TOSAT Danışmanlık
on: June 27, 2013, 08:52
Alıntı

Ekonomi ve teknolojinin gelişmesine paralel olarak kat maliklerinin tesislerden beklentilerini karşılamak ve de yaşamlarını kolaylaştırmak Profesyonel Yönetim gereksinimini ortaya çıkarmıştır.

Neden TOSAT Danışmanlık?

TOSAT Danışmanlık, profesyonel apartman yöneticiliği, site yöneticiliği ve iş merkezi yöneticiliği hizmetlerini şeffaflık ve kaliteden ödün vermeden uygun fiyatlara sunar.

Güvenlik Hizmeti

Güvenlik ciddi bir iştir. "Site Güvenlik Görevlisi" kimdir? Sitenin kapısının girişinde kulübesi olup da "kime geldiniz" diye soran kişi cevaplamak yeterli değildir. TOSAT Danışmanlık olarak, birebir görüşüp güvendiğimiz, işini ciddi yapan, profesyonel güvenlik şirketlerinden hizmet almalarını isteriz. Biz size güvendiğimiz güvenlik firmalarının yetkilileriyle buluştururuz, en uygun güvenlik firmasını siz seçersiniz.

Sayfalar [1]
Forum by Tahir Selçuk Timur
Versiyon: 1.0.34 ; Sayfa Yüklenme Süresi: 0.031 Saniye.

Kat Mülkiyeti Kanunu'nun 34. maddesine göre ana gayrimenkulün 8 veya daha fazla bağımsız bölümü varsa, yönetici atanması mecburidir. Apartman yöneticisi, kat maliklerinin hem sayı, hem arsa payı bakımından çoğunluğu tarafından atanır

Profesyonel Bina Yönetimi – TOSAT Danışmanlık

ApartmanYoneticim.com Facebook Sayfası:  Profesyonel Apartman Yönetim Hizmetleri, Profesyonel Site Yönetim Hizmetleri

ApartmanYoneticim.net BLOG Sayfası: Profesyonel Apartman Yöneticiliği, Profesyonel Site Yöneticiliği Blogu

TOSAT Danışmanlık olarak apartman ve site sakinlerinin yükünü en aza indirgemek için profesyonel apartman yöneticiliği, profesyonel site yöneticiliği ve de iş merkezi yöneticiliği hizmetlerini sunuyoruz.  “TEKLİF AL” ‘a tıklayın, formu doldurup bize yollayın yahut bize telefon veya e-posta yoluyla ulaşın, apartmanınızın veya sitenizin yönetimi için size en kısa zamanda teklifimizi sunalım. Apartmanınızdaki veya sitenizdeki giderleri nasıl paylaştırılacağını, aidat tahsilini veya işletme projesi hazırlanması gibi işlemleri biz halledelim. TOSAT Danışmanlık iletişim bilgileri aşağıdadır:

İletişim: Bahariye Caddesi No:55 Başoğlu İş Merkezi Kat:5 Ofis:16 P.K. 34710 Kadıköy, İstanbul

OFİS Telefon: 0216 347 00 06     CEP: 0532 524 75 71  E-Posta: mail@apartmanyoneticim.com

TOSAT Danışmanlık – Site Yönetim ve Apartman Yönetim Hizmetleri

 
Kat malikleri, ana gayrimenkulün yönetimini, kendi aralarından ya da dışarıdan seçecekleri bir, kimseye de verebilirler. Bu kimse “YÖNETİCİ” olmaktadır.