Herkes için Gerekli Bir Firma Bulma Sitesi

Firma Bulma Artık Daha Kolay

Apartman ve site yöneticiliği sanıldığından çok daha zor bir meslektir (apartman ve site yöneticiliği özellikle profesyonel yönetim şirketlerinin sayıca artmasından belli olduğu üzere). Profesyonel apartman yönetimi ve profesyonel site yönetimi hizmetleri veren bir şirketin yöneticisi olarak şunu bütün samimiyetimle söyleyebilirim ki apartman ve sitelerin, profesyonel yönetime geçmesinin en önemli sebebi, evrak tutma ve hesap yapma değil, HUZUR ‘dur.

Apartman ve site içerisinden seçilen bir yönetim de huzur maalesef ki bozulmaya yüz tutmaktadır. 2-3 katlı apartmanlar, birbirine hoşgörüsü yüksek, etle tırnak olmuş komşular artık sayıca çok azlar. Ev alma komşu al sözü yerini Ev alma rezidans al ‘a bıraktı. Konuyu fazla dağıtmadan size bir siteden bahsetmek istiyorum.

Firmasec.com – Firma Bulma Sitesi

firma bulma, firma bulmak, firma bul, firma bul İstanbul

Bilen bilir, ben aynı zamanda web tasarımı da yapmaktayım ve ilk bakışta bir web sayfasında dikkat ettiğim en önemli özellik YALINLIK ‘ tır. Türkiye’nin hangi şehrinde, ilçesinde olursanız olun aradığınız firmayı kolayca bulmanızı sağlayacak, benim de zaman zaman kullandığım bir web sitesi Firmasec.com.

Oturduğunuz semte yakın çilingir, asansör bakım, tesisatçı vb. hizmetleri veren şahıs veya firmaları bulmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken Firmasec.com ‘u ziyaret edip sağ üst köşedeki boşluğa aradığınız firma, ürün veya hizmeti yazıp arattırmak. Daha sonra ise gelen sonuçları şehir ve ilçe seçimi de yaparak size en uygun firmaları bulabilirsiniz.

Zaten tanıdığım bir çilingir, tesisatçı, elektrikçi vs. var. Neden Firmasec.com’u Kullanayım ?

Diyelim apartman / site yöneticisisiniz ve apartmanınızın / sitenizin boya, tesisat ve elektrik işlerini bildiğiniz ve güvendiğiniz şahıs ve firmalara yaptırıyorsunuz. Firmasec.com ‘daki benzer firmaları da arayıp fiyat alarak, bir karşılaştırma yapabilirsiniz. Rekabetin üst düzeyde olduğu İstanbul, Ankara ve İzmir gibi şehirlerde, bir hizmet almadan önce fiyat karşılaştırması yapmanızı mutlaka tavsiye ediyoruz. Bir hizmet için birden fazla teklif alıp kat maliklerinin önerisine sunmak, ayrıca bir apartman / site yöneticisi olarak size duyulan güvenin daha da pekişmesine yol açacaktır.