Çilingir Hizmetleri – Site Tanıtımı

Yazılar kısmında sadece apartman yönetimi ve site yönetimi değil, aynı zamanda herkese faydalı olabilecek paylaşımlar yapmakta ve çeşitli site tanıtımları yapmakta fayda görüyorum. Çilingir hizmetleri sunan firmaları arama motorundan tek tek aramak yerine hepsine kolayca ulaşabileceğiniz bir internet sitesi var.

Cilingir.org – Çilingir Hizmetleri

[v_icon color=”#dd9933″ size=”18px” target=”_blank” name=”moon-point-right”] Tatile çıktınız ve dönüşte gece yarısı evinize döndünüz. Anahtarı yazlıkta unuttunuz.

[v_icon color=”#dd9933″ size=”18px” target=”_blank” name=”moon-point-right”] Gece düğünden geç döndünüz ve anahtarınızı kaybettiğinizi farkettiniz.

[v_icon color=”#dd9933″ size=”18px” target=”_blank” name=”moon-point-right”] Çocuklarınız büyüdü ve onlar için de birer yedek anahtar yaptırma vakti…

çilingir hizmetleri, çilingir fiyatları, çilingir ücretleri

Seneler önce bir düğün sonrası evin kapısına geldiğimde anahtarımın olmadığını fark ettim. Gece saat geçti ve o saatte de kimseyi arayıp rahatsız etmek istememiş, o soğuk kış günü arabada uyumak zorunda kalmıştım.

Hayatımız boyunca çoğumuzun çilingire işi düşmüştür. Ve çilingire işi düşenler bilir ki, çilingire ihtiyaç hep OLMAMASI GEREKEN ZAMANLARDA olur. [v_icon color=”#444444″ size=”18px” target=”_blank” name=”moon-smiley”]

Çilingir ücretleri şehirden şehre, hatta semtten semte farklılık gösterebilir. Hatta aynı semtte  çilingir hizmetleri sunan  2 dükkanın hizmet fiyatları arasında astronomik bir fark olabilir. Bu yüzden bir semtteki çilingir ücretlerini mukayese etmenizi tavsiye ediyoruz.

Peki Bütün Bunlar Nasıl Olacak?

Çok kolay. Tek yapmanız gereken Cilingir.org ‘u ziyaret etmek. Ana sayfada karşınıza bulunduğunuz şehri seçmeniz için bir liste çıkacak. Bulunduğunuz şehri seçtikten sonra size en yakın çilingiri / anahtarcıyı bulun. Hepsi bu kadar. İsterseniz bulunduğunuz şehrin ilçelerindeki anahtarcı / çilingirlere de ulaşabilirsiniz.